nete

Dotykové pokladny

rychle a bez starostí

607 907 607

nebo zvolte další kontakty

Vedení pokladny

Komplexní pravidla pro vedení pokladny nejsou zakotvena v žádném obecně  závazném právním předpise. V praxi bývá často zaměňován pojem pokladna jako prodejní místo, terminál a pokladna ve smyslu účetním. V účetnictví či daňové evidenci vedeme stav pokladny jako rozdíl mezi příjmy a výdaji v hotovosti, které se týkají jakékoliv naší ekonomické činnosti.

Vedení pokladny a pokladní operace

Předmětem pokladních operací v účetním slova smyslu jsou především pohyby peněžní hotovosti, příjmy a výdaje v českých korunách nebo v cizích měnách.

Pokladna ve smyslu čistě obchodním slouží k evidenci příjmů za prodej jakéhokoliv druhu zboží na prodejně. Daleko výhodnější než pouze jednorázová pokladna či registrační pokladna je pro vedení pokladny použít komplexní pokladní systém - POS - využívajícího všechny možnosti počítačů.

Vedení pokladny v pokladním systému manas

Pokladní systém s výhodou využijete v případech, kdy klasická pokladna nezvládá zpracovávat nároky kladené na pohyb zboží a množství a složitost informací o zboží a tržbách. Hlavní výhoda počítačových pokladních systémů - POS - spočívá v možnosti rozšíření vlastností pokladen připojením různých pokladních periférií.

Pokladna v pokladním systému manas je chápána jako jedno pokladní místo, které může fungovat jako pokladna ranní, odpolední či noční. Každá pokladní se přihlásí svým jedinečným heslem a při každém odhlášení je provedena inventura pokladní hotovosti a její sesouhlasení se stavem dokladovým.


Akční nabídka

 

Dotykové pokladny nete

Kontaktní informace

E-Mail:
info@firmin.cz

Telefon / Hotline:
+420 607 907 607

FIRMIN s.r.o.
Slavojova 579/9
128 00 Praha 2
Česká Republika

: 28862961
DIČ: CZ28862961
Účet: 2900063217/2010
Základní kapitál: 200 000 Kč

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu C, vložce číslo 149794.