nete

Dotykové pokladny

rychle a bez starostí

607 907 607

nebo zvolte další kontakty

Pokladní systém - pokladní systémy (POS)

Pokladní systém - přihlášení

Pokladní systémy (POS), tj. počítačové pokladní systémy jsou nejefektivnějším řešením pro maloobchodní prodejny, restaurace, supermarkety, prodejny časopisů atd.

Hlavní výhoda pokladního systému oproti použití například registrační pokladny spočívá v možnosti rozšíření vlastností pokladen připojením vhodných pokladních periférií, mezi nejdůležitějšími například dotykového displeje.

Další velkou výhodou pokladního systému je daleko větší využitelnost pro tzv. škálovatelnost prodeje, možnosti nastavení různých druhů slev a akčních nabídek, provázanost na skladový software, možnost spojení více pokladen do sítě a to jak v rámci jedné prodejny tak i možnost propojení jednotlivých prodejen od sebe vzdálených.

Pokladní systém manas 2010

Pokladní systém manas obsahuje funkce potřebné na většině typů prodejen, od trafik a malých obchůdků až po velké supermarkety s mnoha pokladnami.

platba.png

V pokladním systému manas 2010 máte k dispozici až 24 pokladen (resp. 8 pro až třísměnný provoz). Každý uživatel (pokladní) má vlastní přihlašovací heslo a je zařazen do určité skupiny oprávnění. Pro každou skupinu lze přesně nastavit, ke kterým funkcím bude mít přístup.

Pokladní systém manas doporučujeme provozovat na dotykové pokladně nete, která dokáže plně využít všech jeho možností. Prodejní část pokladního systému je přizpůsobena pro použití na dotykových pokladnách, vše potřebné je tedy možné ovládat dotykově, bez klávesnice a myši.

Prodej přes pokladní systém manas

Při prodeji má před sebou prodávající (a většinou i zákazník) přehledně a moderně zpracovanou obrazovku pokladny, které je uzpůsobena pro použití dotykového ovládání a čtečky čárového kódu.

Součástí této obrazovky je například přehledný výpis posledních položek dokladu, celkové částky, dotyková numerická klávesnice či další tlačítka se slevami a rychlou volbou. Do rychlé volby lze v konfiguraci přiřadit kterékoliv zboží z číselníku, to se poté zobrazí s možností přiřadit obrázek (ukázky viz. níže).

Pokladní systém

Přímo z dotykové pokladny je také možno vytisknout uzávěrku pokladny či nákupní seznam. Především pro restaurace je zde také dostupná funkce rozdělení dokladu.

Zboží lze kromě sejmutí čárového kódu či použití rychlé volby přidat také vyhledáváním v číselníku. Pro aktivaci fulltextového vyhledávání stačí začít psát název zboží.

Pokladní systém manas podporuje umístění vlastního loga na obrazovku dotykové pokladny. S přípravou loga pro umístění Vám rádi pomůžeme.

Další ukázky pokladního systému

Pokladní systém - doklady Pokladní systém - úvodní obrazovka

Rychlá volba v pokladním systému

Pokladní systém - rychlá volba Pokladní systémy - rychlá volba

Pokladní systémy - rychlá volba

Akční nabídka

 

Dotykové pokladny nete

Kontaktní informace

E-Mail:
info@firmin.cz

Telefon / Hotline:
+420 607 907 607

FIRMIN s.r.o.
Slavojova 579/9
128 00 Praha 2
Česká Republika

: 28862961
DIČ: CZ28862961
Účet: 2900063217/2010
Základní kapitál: 200 000 Kč

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu C, vložce číslo 149794.