nete

Dotykové pokladny

rychle a bez starostí

607 907 607

nebo zvolte další kontakty

Čtečka čárových kódů - Snímače čárového kódu

Čtečka čárového kódu CipherLab

V nabídce lze najít velké množství kvalitních čteček čárových kódů různých typů i značek. Mezi nejkvalitnější a nejznámější patří značky Argox, CipherLab a Metrologic. Snímače čárových kodů (skenery, čtečky) mohou být ruční, stacionární i pultové. Je možno vybrat si čtečku čárových kódů přesně pro daný typ použití: CCD čtečky,  laserové čtečky, jednosměrné čtečky, vícesměrné čtečky, čtečky s kabelem, bezdrátové čtečky...

Mezi nejlevnější, ale zároveň velmi kvalitní čtečky čárového kódu patří CCD snímače od firmy Argox či CipherLab. Jedná se o rychlé a výkonné snímače čárových kódů za vynikající cenu. Od nejnižšího modelu jsou intuitivně snadné pro ovládání, kvalitní provedení zaručujíce funkčnost i po mnohaletém používání. I nejnižší modely nabízí možnosti a příslušenství, které od podobného přístroje očekáváte, jako např. doplňkový stojánek a volitelné rozhraní. Po zapojení dělají čtečky přesně to, co předpokládáte, že budou dělat - a přitom za ně zaplatíte nepříliš velký obnos.

Čtečka čárových kódů Argox AS-8000

Velmi moderně vypadající čtečka čárových kódů, která vyniká svou kvalitní konstrukcí a tlačítkem na horní straně (pro palec), které zajišťuje snadné ovládání. Dodává se v černé či béžové barvě. K této čtečce čárového kódu lze dokoupit stojánek ve stejné barvě (+250 Kč bez DPH). Tuto čtečku dodáváme s USB rozhraním, které zajišťuje snadné a spolehlivé propojení s pokladním počítačem.

Snímač čárového kódu Argox Čtečka čárových kódů Argox

Čtečka čárových kódů CipherLab 1000

Čtečka čárových kódů CipherLab

Druhá z možných čteček je základní model od firmy CipherLab, který díky svému ergonomickém tvaru pohodlně sedí v ruce. Tlačítko je umístěno ze spodní strany čtečky a mačká se ukazováčkem či prostředníčkem. Tato čtečka čárových kódů se dodává pouze v béžové barvě. K čtečce je možné přikoupit gumový stojánek (+ 200 Kč bez DPH). Čtečka se připojuje k počítači přes USB rozhraní.

Jaký zvolit snímač čárových kódů?

Dotyková pokladna nete obsahuje CCD čtečku čárových kódů, pokud čárové kódy potřebujete snímat velmi rychle, doporučujeme zvolit raději čtečku laserovou (+ 1 390 Kč bez DPH). Laserové čtečky čárového kódu jsou přesnější, snímají čárový kód rychleji a zároveň můžete kód snímat z větší vzdálenosti.

Akční nabídka

 

Dotykové pokladny nete

Kontaktní informace

E-Mail:
info@firmin.cz

Telefon / Hotline:
+420 607 907 607

FIRMIN s.r.o.
Slavojova 579/9
128 00 Praha 2
Česká Republika

: 28862961
DIČ: CZ28862961
Účet: 2900063217/2010
Základní kapitál: 200 000 Kč

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu C, vložce číslo 149794.